CONTACT

Willem De Bock
Journalistiek, redactie, trainingen & coaching, events
willem.de.bock@skynet.be
 

Ria Goris
Journalistiek, redactie, events
0497 89 75 22
016 22 22 32
Ria.Goris@skynet.be
 

Jolien Janzing
Literair, journalistiek, trainingen & coaching, lezingen
00 32 495 26 64 61
jolien.janzing@gmail.com
www.jolienjanzing.com
 

Els Put
Journalistiek, redactie
+32 (0)479 462 009
els.put@telenet.be
 

Isabelle Rossaert
Journalistiek, redactie, literair, trainingen & coaching, onderzoek & rapporten, events
isabelle.rossaert@skynet.be
 

Clara Vanuytven
Literair
+32 (0)479 312 199
clara.vanuytven@gmail.com
 

Liesbeth Van den Berghe
Journalistiek, redactie, events
+32 (0)495 14 90 63
liesbeth.vandenberghe@skynet.be
 

Ria

Goris

Jolien

Janzing

Willem

De Bock

Isabelle

Rossaert

Clara

Vanuytven

Liesbeth

Van den Berghe

Els

Put